Kontakt Strona główna Intro

Księga gości

25-08-2011 08:37
Arek rybak.73@interia.pl
Dziękujemy za niezapomniane chwile w Tajenku i okolicach. Tutaj jest naprawdę daleko do cywilizacji, co pomaga w prawdziwym wypoczynku. Polecamy to miejsce wszystkim, którzy nie lubią tłoku kurortów, dzwoniących komórek i otaczającej komercji. Jeśli chcecie zobaczyć wspaniałą przyrodę,posiedzieć przy ognisku w indiańskim tipi to tylko u Karpiów.
Pozdrawiamy serdecznie naszych gospodarzy: Arek, Kasia i Agatka.
18-08-2011 23:40
Dorota i Wojtek z Opola wojciechwalas@wp.pl
Dziękując Gospodarzom z gościnę, polecamy Dom Trapera wszystkim, a szczególnie osobom ceniącym spokój, ciszę i bliski kontakt z przyrodą oraz ciepłą, serdeczną atmosferę. Dom urządzony ze smakiem, smaczne jedzenie, wyprawy dżipem i pieszo po dzikich ostępach Doliny Biebrzy i Puszczy Augustowskiej, spływy kajakowe po pobliskich rzekach, a także wieczorne posiady przy ognisku w tipi- to wszystko sympatyczni Gospodarze oferują swym gościom. Szczerze polecamy to miejsce. Serdecznie pozdrawiamy Beatę, Darka, Asię Izę i Abcię.
Dorota i Wojtek
25-07-2011 22:28
Alicja alidab@op.pl
Właśnie wróciliśmy z cudownego miejsca na ziemi, trochę zapomnianego przez ludzi i nieznanego zblazowanym nowobogackim ( i całe szczęście ). Miejsce urocze, dom przyjazny ( cały drewniany, z klimatem ), oraz przede wszystkim bardzo życzliwi gospodarze. Wyprawy z Darkiem to prawdziwa przygoda, a jedzenie Beaty po prostu palce lizać. Gorąco polecamy i mamy nadzieję tam powrócić w niedalekiej przyszłości.
10-07-2011 22:42
Maciek maciej.stefanski78@gmail.com
Dziś wyjechaliśmy z Tajenka...spędziliśmy z żoną i 2 córek super tydzień. Dzika przyroda i dom w lesie - dawno czegoś takiego nie przeżyliśmy. Darek i rodzina - bardzo przyjazna i sympatyczna, szef-traper ma wiele ciekawych historii do opowiedzenia. Polecam spływ kajakiem po Biebrzy, i konieczne przepłynięcie przez Jagłowo. Wioska jakby czas się zatrzymał. Mam nadzieję, że tam powrócimy! Pozdrowienia dla Beaty, Asi, Izy i Abki.. Maciek/Agata/Malwina/Nina
10-07-2011 18:11
Marcin
www: http://milejski.com
Cudne zdjęcia!
Licznik odwiedzin: 35598 Copyright © 2011 Eko-T